Sprzedaż środków ochronnych do dezynfekcji i zamgławiania

Zdrowie jest najważniejsze

W wielu sytuacjach zapominamy o tym, jak ważne jest zadbanie o zdrowie. Niezwykle łatwo jest zarazić się wirusem od drugiej osoby czy doznać nieprzyjemnych konsekwencji kontaktu z bakteriami. Grzyby obecne w pomieszczeniu natomiast mogą powodować ataki alergii.

W sytuacjach podwyższonego zagrożenia zdrowia należy odpowiednio się chronić wykorzystując materiały ochrony osobistej, by zlikwidować ryzyko. Jednakże, należy dbać nie tylko o własną higienę, ale również o czystość pomieszczenia, w jakim się znajdujemy. Pomogą w tym odpowiednie preparaty biobójcze, których zadaniem jest likwidacja wirusów, grzybów i bakterii. Zachęcamy również do skorzystania na przykład z naszego ozonowania.

Środki do dezynfekcji i zamgławiania

Ponieważ mamy świadomość, jak istotny jest wybór niezawodnych preparatów biobójczych i środków dezynfekujących, przygotowaliśmy ofertę sprzedaży tego typu produktów. Przeznaczone są na różne powierzchnie. Posiadają rekomendację Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego i Państwowego Zakładu Higieny. Ponadto, mamy pozwolenie na obrót środkami dezynfekcyjnymi wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję, że oferowane produkty są nie tylko bardzo skuteczne, ale również w pełni bezpieczne dla zdrowia podczas ich użytkowania na powierzchniach i w pomieszczeniach.

Dezynfekcja powierzchni i pomieszczeń

Do dyspozycji naszych klientów udostępniliśmy profesjonalne zamgławiacze, stacje dezynfekcyjne oraz dozowniki do środków chemicznych w kilku rodzajach. Dostępne są łokciowe, sensoryczne oraz bezdotykowe. To sprawdzone, niezawodne urządzenia, dzięki którym użytkowanie środków likwidujących wirusy, grzyby i bakterie stanie się łatwiejsze. Sprawdzą się w różnego rodzaju pomieszczeniach, od łazienek publicznych, przez klatki schodowe bloków mieszkalnych, po gabinety kosmetyczne.

Ozonowanie i zamgławianie

W zakresie naszych usług znajduje się nie tylko wykonanie ozonowania obiektów czy zastosowanie zamgławiaczy szybko likwidując wirusy i grzyby. Do naszej oferty wprowadziliśmy sprzedaż preparatów biobójczych, które można umieścić w zamgławiaczach. Bazując na naszym dużym doświadczeniu starannie wybraliśmy szereg preparatów do sprzedaży. Zlikwiduj wirusy i grzyby korzystając z naszego ozonowania i innych usług lub zrób u nas zakupy!

Aby poznać ofertę dokładniej lub ustalić cenę – skontaktuj się z nami!