Zamgławianie

Zamgławianie - metoda dezynfekcji

Szanowni Państwo,
W obliczu szerzącej się epidemii związanej z pojawieniem się koronawirusa (COVID-19) rodzą się pytania o skuteczne metody dezynfekcji pomieszczeń w sposób bezpieczny dla ludzi, wyposażenia domów, szpitali, szkół, przedszkoli i innych budynków użyteczności publicznej. Proponujemy wykonanie usługi zamgławiania pomieszczeń jest powszechnie stosowanym sposobem likwidacji wirusów, bakterii i grzybów.

Na czym polega dezynfekowanie przez zamgławianie?

Do procesu zamgławiania używamy specjalistycznego sprzętu (wytwornice aerozoli, czyli zamgławiacze), wody destylowanej oraz środków chemicznych, które działają dezynfekująco. To niezwykle skuteczna i efektywna metoda dezynfekcji, ale także dezynsekcji. Podczas jej stosowania, w wyniku rozpylania bardzo drobnych kropli (od 10um do 50um), powstaje mgła, która głęboko wnika w powierzchnie, wszelkie zakamarki, pokrywa dokładnie przedmioty, które znajdują się w pomieszczeniu. Chociaż zamgławianie jest metodą niezwykle skuteczną, nie jest niebezpieczne dla ludzi i zwierząt. Już po 3-4 godzinach od zakończenia procesu odkażania pomieszczeń, można do nich powrócić.

Dla kogo usługa zamgławiania?

Z usługi zamgławiania w przypadku wykrycia lub zapobiegania zakażeniu koronawirusem, mogą skorzystać właściciele domów i mieszkań, biur, administratorzy budynków publicznych, ale w szczególności szpitale i przychodnie, w tym sale chorych, ambulatoria, oddziały zakaźne, intensywnej terapii, ambulanse.
Miejsca publiczne powinny być regularnie dezynfekowane, dzięki czemu wszelkie powierzchnie będą maksymalnie bezpieczne.

Jaki efekt przynosi zamgławianie?

Metoda zamgławiania dzięki swojej lotnej formie i przy pomocy nowoczesnych, dopracowanych środków bakteriobójczych, grzybobójczych, drożdżobójczych, wirusobójczych i sporobójczych znajduje zastosowanie w wielu przypadkach. Preparaty stosowane w procesie zamgławiania mają potwierdzone działanie wirusobójcze, między innymi przeciwko: koronawirusowinCoV, Adenovirusowi typu 5 i innym wirusom zagrażającym życiu ludzi i zwierząt. Zamgławianie niszczy skutecznie także pałeczki gruźlicy.

Aby poznać ofertę dokładniej lub ustalić cenę – skontaktuj się z nami!